Szczegóły

Opis

Gościniec u Stacha" serdecznie zaprasza gości do spędzenia tu urlopów; wakacji, weekendów. Nasz ośrodek znajduje się na Cyrhli - jest to dzielnica Zakopanego oddalona od centrum o ok. 5km, leżąca przy drodze do Morskiego Oka, a także do granicy państwa ze Słowacją na Łysej Polanie (jest to ostatni dom stale zamieszkały przed polską granicą po tej stronie drogi).

Gościniec u Stacha położony jest w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, nasz ogród bezpośrednio graniczy ze świerkowymi lasami Parku. Na terenie ośrodka znajduje się spory ogród - miejsce zabaw dzieci; stylowa altanka, gdzie można miło spędzać czas przy ognisku, lub urządzić grillowanie. Posiadamy również parking.

Nasz ośrodek dysponuje 25-30 miejscami; pokojami 2-,3- i 4-osobowymi, niektóre są z łazienkami. Na miejscu znajduje się stołówka z domową kuchnią bazującą na własnych przetworach. Godziny posiłków nie są ściśle ustalone, a na gości wracających z długich wycieczek czekamy do wieczora. Istnieje możliwość wykupienia połówek żywieniowych dla dzieci. Przyjmujemy prócz osób indywidualnych wycieczki i zielone szkoły.

Pochmurne dni, spędzić można na korzystaniu z biblioteczki, telewizora, stołu do tenisa stołowego. Przy płonącym kominku zawsze jest ciepło, miło i przytulnie, nawet w najbardziej mroźne zimowe wieczory. Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia niezbędnych informacji turystycznych, chętnie pomagamy w doborze tras wycieczkowych. W naszym Gościńcu spotykają się turyści lubiący aktywnie spędzać czas wśród oryginalnej tatrzańskiej przyrody.


Zasady i warunki

Zapytaj o nocleg:

biuro@taniewakacje.info

Opcje płatności

Zapłać po przyjeździe -


Sprawdź od

Sprawdź od :
Sprawdź do :

Udogodnienia obiektu
Internet Wi-Fi
TV
Grill
Parking
Dodaj do życzeń
uStacha w Zakopanem
Zakopane
Zakopane Zakopane Zakopane

Opcje rezerwacji

Data przyjazdu: Data wyjazdu:

Napisz recenzję x

Ogólnie  1 / 10

Proszę zwrócić uwagę : Po dodaniu recenzji nie można usunąć ani zaktualizować