Szczegóły

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego obiektu Pensjonatu Słoneczna Róza II w cichej,spokojnej zielonej okolicy blisko szlaków turystycznych na wodospad Kamienczk,krucze skały,szrenice czy łabski szczyt.Do miasta zaledwie 150metrow.Nasze pokoje sa wyposazone w lodowki,czajnik bezprzewodowy,biurko,tv,wi-fi,wygodne łózka,filizanki talerzyki oraz lazienki wraz z recznikami pokoje sa na parterze,1-sz

 

Willa znajduje się w spokojnej,zielonej okolicy w  centrum Szkalrskiej Poreby w ponad stuletnim budynku (umieszczonym w rejestrze Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków), który poddaliśmy ponad dwuletniej renowacji, aby zachować jej historyczny charakter i uczynić Państwa pobyt u nas jak najbardziej komfortowym.


Nazwa też nie jest przypadkowa – przed II wojną światową w tym budynku znajdował się pensjonat „Sonnenrose”.

Pensjonat jest wielokondygnacyjnym budynkiem wybudowanym w stylu charakterystycznym dla miejscowości położonych w górach (położenie na stoku, strome dachy). Na terenie posesji znajduje się ogrodzony ogród z ławeczkami, plac zabaw dla dzieci miejsce na ognisko,grill. Dla wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Państwa monitorowany bezplatny parking.Dostepnosc szlaków jak i stokow narciarskich jest bardzo bliska,do centrum miasta zaledwie 4 minuty. Powyzej naszego obiektu zaczyna sie piekny szlak do wodospadu Kamienczyk a dalej idac prowadzi na Szrenice i Łabski Szczyt.

Klatka schodowa i korytarze zaopatrzone są w system inteligentnego oświetlenia (również awaryjnego) oraz system p-poż.  .


Zasady i warunki

Cena od 50 zł

Opcje płatności

Zapłać po przyjeździe -


Sprawdź od

Sprawdź od :
Sprawdź do :

Udogodnienia obiektu
Internet Wi-Fi
TV
Grill
Aktywności dla dzieci
Lodówka
Czajnik
Parking
Dodaj do życzeń
Pensjonat sloneczna roza II
Szklarska Poreba
Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba Szklarska Poreba

Opcje rezerwacji

Data przyjazdu: Data wyjazdu:

Napisz recenzję x

Ogólnie  1 / 10

Proszę zwrócić uwagę : Po dodaniu recenzji nie można usunąć ani zaktualizowaćPodobne obiekty