Szczegóły

Opis

Dom Wczasowy Łowiczanka położony jest w samym centrum uzdrowiskowej części Rabki przy parku zdrojowym i specjalizuje się w pobytach dzieci i młodzieży

Wisełka, położona zaledwie 10 km od Międzyzdrojów, ma zupełnie odmienny charakter. Nie jest to wielki kurort lecz mała miejscowość położona wśród sosnowych lasów na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. To świetne miejsce dla osób, które chciałyby po prostu odpocząć na niezatłoczonej plaży, wybrać się na grzyby lub powędkować w jeziorze.

 

Nasz Ośrodek znajduje się w środku Wolińskiego Parku Narodowego przy głównym szlaku prowadzącym na plażę. Trudno rozstrzygnąć, co stanowi większą atrakcję – plaża czy jezioro Wisełka na południu miejscowości. Plaża rozciąga się około 700 m na północ od Ośrodka. Droga prowadzi przez las bukowo-dębowy, sosnowy zagajnik i wydmy. Na plaży o drobnym czystym piasku czasem można spotkać foki szare. Idąc czerwonym szlakiem w kierunku północno-wschodnim, można zobaczyć latarnię morską Kikut.

 

Jezioro Wisełka o powierzchni 20 ha otoczone jest lasem i polami, ma piaszczyste łatwo dostępne brzegi z łagodnym zejściem w głąb jeziora. Przy zejściu na plażę można wypożyczyć łódki i żaglówki.

10 km od Wisełki znajduje się rezerwat Żubrów. Oprócz tych pięknych zwierząt można tu spotkać dziki, sarny oraz orły bieliki. 15 km od Wisełki w miejscowości Wolin znajduje się Wioska Wikingów. Co roku w okresie letnim odbywa się tu festiwal Wikingów, gdzie można poznać kulturę i zwyczaje średniowiecznych ludów nadbałtyckich.

 


Zasady i warunki

Zapytaj o nocleg:

biuro@taniewakacje.info

Opcje płatności

Zapłać po przyjeździe -


Sprawdź od

Sprawdź od :
Sprawdź do :

Udogodnienia obiektu
Internet Wi-Fi
TV
Parking
Zalecany wcześniejszy kontakt
Dodaj do życzeń
Dom Wczasowy Lowiczanka
Rabka-Zdroj
Rabka-Zdroj Rabka-Zdroj

Opcje rezerwacji

Data przyjazdu: Data wyjazdu:

Napisz recenzję x

Ogólnie  1 / 10

Proszę zwrócić uwagę : Po dodaniu recenzji nie można usunąć ani zaktualizowaćPodobne obiekty