Details

Description

Pokoje i apartamenty w JASNYM DWORZE zaaranżowane są w eleganckim stylu. Rekonstrukcje zdjęć oprawione w stylowe ramy w pokojach i na korytarzach budynku nawiązują do czasów uzdrowiska sprzed wojny. W każdym z pokoi znajduje się telewizor LCD o przekątnej min ’32 (tv sat) oraz komplet ręczników, dostępny jest także bezprzewodowy internet WiFi oraz opcja podłączenia do stałego łącza internetowego.

Obszerne powierzchnie pokoi (17 – 21 mkw) są jednym z największych atutów obiektu. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na ogród oraz polanicki piękny Park Zdrojowy. Wszystkie łóżka są pojedyncze o wymiarach 200x90 cm. Łóżka posiadają opcję złączenia, jako szerokie łoża stanowią idealne rozwiązanie dla małżeństw oraz par.

Wizytówką Jasnego Dworu jest sala konferencyjno-bankietowa, kawiarnia oraz dwa apartamenty. Powierzchnia apartamentu dwupokojowego wynosi 46 mkw, a dużego - trzypokojowego z pokojem kąpielowym z jakuzzi aż 80 mkw - co zapewnia swobodę i komfot nawet dla licznej rodziny lub grupy przyjaciół.

Istnieje możliwość dołożenia do każdego z pokoi i apartamentów łóżek - dostawek o wymiarach 200x80 cm.

W JASNYM DWORZE znajduje się 18 miejsc noclegowych, a licząc dostawki w obiekcie może być zakwaterowana grupa do 30 osób. Ta liczba zapewnia naprawdę rodzinną, kameralną i intymną atmosferę.

 

Pamiętamy o najmłodszych Gościach w progach JASNEGO DWORU.

Z myślą o dzieciach stworzyliśmy kącik zabaw malucha, w którym czekają zabawki dziecięce, przyborniki do rysowania, piłeczki i namiocik. Rodzice w tym czasie mogą obejrzeć w tej samej sali na kinie domowym telewizję. Posiadamy wyposażenie ułatwiające rodzinom pobyt z najmłodszymi dziećmi, mianowicie: przewijak, wanienkę do kąpania, łóżeczko dziecięce z materacem oraz pościelą, wysoki fotelik do karmienia, plastikowe bezpieczne sztućce.

 


Privacy Policy

Zapytaj o nocleg:

biuro@taniewakacje.info

Payment Types

Zapłać po przyjeździe -


Check in

Check in :
Check out :

Add to wishlist
Willa Jasny Dwor
Polanica-Zdroj
Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj Polanica-Zdroj

Booking Options

Data przyjazdu: Data wyjazdu:

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updatedRelated Hotels